Başkan

Hızlı Menü

Bize Ulaşın

+90 (274) 614 06 77

Balıköy Belediyesi’ne 7/24 taleplerinizi, görüşlerinizi ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Ahmet ARTUN

Belediye Başkanı

Ahmet Artun, 1969 yılında Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde dünyaya geldi. Eğitim hayatına 1984 yılında Tavşanlı Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun olarak başladı. Kütahya’nın köklü geçmişine sahip olan bu ilçede edindiği eğitim, ona hayatının ilerleyen dönemlerinde çeşitli sorumluluklar üstlenme fırsatı sunacaktı.

Ahmet Artun, yerel yönetim anlayışına olan duyarlılığını ve toplum hizmetine olan bağlılığını her zaman ön planda tutmuştur. Bu bağlamda, Kütahya’nın Balıköy Beldesi’nde Belediye Başkanlığı görevini üstlenmiştir. Balıköy Beldesi’nin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlamak amacıyla başkanlık görevini layıkıyla yerine getirmektedir.

Ahmet Artun’un liderlik yetenekleri, yerel yönetim deneyimi ve toplumla iç içe çalışma anlayışı, Balıköy Beldesi’nin kalkınması ve refah seviyesinin artması adına önemli adımların atılmasına vesile olmuştur. Kendisi, halkın beklenti ve ihtiyaçlarına duyarlı bir şekilde, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Balıköy’ü daha yaşanabilir bir yer haline getirmeye odaklanmıştır.